Інформація для читачів

Наукові конференції та семінари Інституту авіації та протиповітряної оборони

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародному науково-практичному семінарі за темою: “Уроки застосування авіації Повітряних Сил Збройних Сил України”, який відбудеться 30 листопада 2022 року о 15.00 на кафедрі авіації інституту авіації та протиповітряної оборони.

Мета семінару: встановлення єдиного розуміння процесу збору, узагальнення та розповсюдження досвіду бойового застосування авіації відповідно до стандартів NATO.

Науково-практичний семінар присвячений обговоренню підходів до формування та удосконалення системи вивчення та впровадження досвіду (Lessons Learned System) бойового застосування авіації.

Особливу увагу буде приділено методичним підходам до запровадження курсу підготовки штабних офіцерів “Air Forсe Lessons Learned Staff Officers Course” на базі НУОУ.

Напрямки для обговорення:

  1. Формування системи вивчення та впровадження досвіду бойового застосування авіації.
  2. Особливості організації процесу збору, узагальнення та розповсюдження досвіду бойового застосування авіації ПС ЗС України.
  3. Особливості підготовки особового складу з питань вивчення та впровадження досвіду бойового застосування авіації.
  4. Проблемні питання забезпечення взаємосумісності систем вивчення та впровадження досвіду бойового застосування авіації ПС ЗС України та об’єднаних ЗС NATO.
  5. Проблемні питання створення та сертифікації за стандартами НАТО курсу для штабних офіцерів “Air Forсe Lessons Learned Staff Officers Course”.

Через можливу загрозу нанесення ракетних та авіаційних ударів по місцях скупчення особового складу семінар буде проведено дистанційно – за допомогою інструменту відеозустрічей Google Meet (учасникам необхідно мати пошту @gmail.com).

Посилання на семінар буде надано учасникам, які підтвердять намір участі в семінарі за адресою AvDep2010@gmail.com до 21 листопада 2022 року. Доповідачам необхідно вказати тему виступу (виступ до 15 хвилин).

По закінченню заходу зареєстрованим авторам будуть надані сертифікати про участь у науково-практичному семінарі (0,2 ECTS).

Робоча мова семінару: англійська (переклад не передбачається).

Більше інформації про науково-практичний семінар можна отримати за посиланням: http://iappo.nuou.org.ua/UAFLL-2022.

Контактна особа: підполковник Гончаренко Євген Володимирович, телефон робочий: +38(044)-271-05-94, телефон мобільний: +38(067)-224-75-30, e‑mail: yev.v.honcharenko@nuou.org.ua.Creative Commons License
Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution 3.0 License.

Сайт конференції працює в тестовому режимі!

Пропозиції і зауваження надсилайте на iappo.ndl@gmail.com